Hammam

Tradycyjny Hammam jest głęboko wpisany w kulture i krajobraz Bliskiego Wschodu-jest bowiem czymś więcej niż tylko pielęgnacją ciała i spotkań towarzyskich…To prawdziwe ukojenie duszy…
Sam wystrój jest magiczny, egzotyczny i nierzadko wytworny dzięki licznym mozaikom…
Samopoczucie i idealna równowaga ciała i umysłu w połączeniu z korzyściami płynącymi z tradycyjnej łaźni tureckiej ma na celu przywrócenie równowagi psychicznej, fizycznej oraz duchowej.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z HAMMAMU

 • Redukuje cellulit.
 • Pomaga w utracie wagi ponieważ zwiększa szybkość przemiany materii.
 • Łagodzi ból neurologiczny.
 • Inhalacja aromatycznych naturalnych olejków i mydeł.
 • Redukcja obrzęku i bólu stawów.
 • Zwiększa produkcję kolagenu (ciepło Hammamu zwiększa elastyczność i zmniejsza objawy skurczu tkanki łącznej).
 • Eliminuje toksyny i martwe komórki poprzez pocenie.
 • Utrzymuje skórę świeżą i świecącą. Ciepło stymuluje przepływ krwi i oczyszcza skórę, otwierając pory i usuwa martwe komórki skóry dzięki czemu nasza skóra staje się gładka i odżywiona.
 • Nadaje się dla osób zarówno młodych i starszych ( nie posiadających żadnych problemów zdrowotnych i za zgodą lekarza).
 • Wspomaga organizm z walką z alergią.
 • Jest korzystny dla osób, które cierpią na zaburzenia snu, suchość skóry i tych, którzy są wrażliwi na nagłe zmiany temperatury.
 • Para posiada udowodnione naukowo i empirycznie właściwości na poprawę zdrowia i urody.

Hammam self service

Poznaj wszystkie zalety tureckiej łaźni we własnym towarzystwie. Wszystkie potrzebne przybory takie jak kessa, oliwkowe mydło, beshtamel(niezbędny ręcznik) oraz specjalne obuwie dostarczymy Ci na miejscu.

Cena:
1 – osoba – 150 PLN 

Rytuał Hammam

Najwyższej jakości niezapomniane doświadczenie. Po niezbędnym przygotowaniu Twojego ciała przez naszych specjalistów, poddamy Cię zbawinnym zabiegom.
Przede wszystkim kompletna eksfoliacja całego ciała od twarzy aż po stopy. Następnie całe ciało biedzie korzystać z bogatej w składniki odżywczej gęstej piany oliwkowego mydła oraz peelingu . Na końcu całe Twoje ciało będzie umyte wraz ze zbawiennym masażem głowy. Średni czas trwania zabiegów to około 60 minut wraz z rekomendowaną przez nas turecką łaźnią.

Cena:
1 – osoba – 290 PLN 

Hammam Marokański

Zawiera podstawową wersje hammamu oraz odżywcza maskę marokańską na ciało.

Cena:
1 – osoba – 385 PLN 

Hammam Szeherezada

Zawiera cały rytuał hammam oraz 45 minutowy masaż (dowolnie wybrany) wraz ze 100% aromatycznym naturalnym olejkiem oraz peelingiem stop

Cena:
1 – osoba – 410 PLN 

Hammam Yasmin

Zawiera cały rytuał hammam, maskę na ciało i algową maskę na twarz

Cena:

1 – osoba – 440 PLN 

Hammam Cleopatra

Zawiera cały rytuał hammam oraz 45 minutowy masaż (dowolnie wybrany) wraz ze 100% aromatycznym naturalnym olejkiem oraz maskę algową na twarz

Cena:
1 – osoba – 455 PLN 

Hammam El-Sultana

Zawiera cały rytuał hammam oraz 45 minutowy masaż (dowolnie wybrany) wraz ze 100% aromatycznym naturalnym olejkiem , peelingiem stop oraz maska na cialo (błoto z Morza Martwego)

Cena:
1 – osoba – 485 PLN 

Hammam Al-Amira

Zawiera cały rytuał Hammam, peeling stóp, maskę na ciało, maskę na twarz i 45 minut masażu.

Cena:

1 – osoba – 560 PLN 

Hammam indywidualny*

Całe Spa jest zarezerwowane tylko dla Ciebie… Zawiera Rytuał Hammam + 60 minut masażu dla Ciebie i Twoich specjalnych gości. Po Rytuale Hammam serwujemy zamówione wcześniej posiłki i napoje.

Cena:
2 – osoby – 1500 PLN
kazda dodatkowa osoba 700 PLN

Hammam VIP*

Całe Spa jest zarezerwowane tylko dla Ciebie… Zawiera Rytuał Hammam + maskę na ciało + 60 minut masażu + algową maskę na twarz dla Ciebie i Twoich specjalnych gości. Po Rytuale Hammam serwujemy zamówione wcześniej posiłki i napoje.

Cena:
2 – osoby – 1900 PLN
kazda dodatkowa osoba 900 PLN

* – indywidualny & VIP całe SPA jest zarezerwowane dla Ciebie i Twoich gości przez 3 godziny.